Velden zijn niet correct ingevuld
+31 (0)528 23 00 88

Zorgconsulenten

Dhr. Bosch, D. (Douwe)
06 - 2492 5393
d.bosch@omega-beheer.nl
Werkzaam op di t/m vr

Mevr. Bronkhorst, A. (Anne)
06 - 3926 6556
a.bronkhorst@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma, di, do en vr

Mevr. Koekoek, M. (Margriet)
06 -  5739 1340
m.koekoek@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma, di, woensdagochtend, do, vrij 

Mevr. Eikelboom, I. (Irma)
06 - 2861 2595
i.eikelboom@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma, di, do en vr

Mevr. Rengelink, J. (José)
06 - 4264 1922
j.rengelink@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma, wo, donderdagochtend en vrijdagochtend

Dhr. Schmidhamer, D. (David)
06 - 4114 2305
d.schmidhamer@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma t/m do en vrijdagochtend

Mevr. Wilting, H. (Hilde)
06 - 1846 9137
h.wilting@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma, di en do

Dhr. Zietsma, J. (Joël)
06 - 3486 0480
j.zietsma@omega-beheer.nl
Werkzaam op ma en wo t/m vr