Velden zijn niet correct ingevuld
+31 (0)528 23 00 88

Bewindvoerders

Dhr. Beeuwkes, M. (Michel)
0528-820451
m.beeuwkes@omega-beheer.nl
Locatie Midden / werkzaam op ma, di en do

Dhr. Brands, B. (Bernie)
0528-820459
b.brands@omega-beheer.nl
Locatie Midden / werkzaam op ma en wo t/m vr

Mevr. Harmsen, J. (Jisca)
0528-820452
j.harmsen@omega-beheer.nl          
Locatie Midden / werkzaam op di t/m vr

Mevr. Hekker, L. (Linda)
0528-820416
l.hekker@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv donderdagmiddag)

Dhr. Janssen, J. (Joël)
0528-820409
j.janssen@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv woensdagmiddag)

Dhr. Jongkind, I. (Iddo)
0528-820412
i.jongkind@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv woensdagochtend)

Mevr. Jongkind, K. (Kirsty)
0528-820411
k.jongkind@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv dinsdagochtend)

Mevr. Klomp, E. (Evelien)
0528-820430
e.klomp@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma t/m vr (muv donderdagochtend)

Mevr. Martinus, E. (Ellen)
0528-820417
e.martinus@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, di, do en vr

Mevr. Mazenier, R. (Renate)
0528-820408
r.mazenier@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op di t/m vr (muv donderdagmiddag)

Dhr. Miske, K. (Kees)
0528-820432
k.miske@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam io ma, di, do en vr

Mevr. Nijenmanting, W. (Wilma)
0528-820433
w.nijenmanting@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma, di, do en vr

Mevr. Nijhuis, L. (Linda)
0528-820435
l.nijhuis@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op maandagochtend, di, do & vrijdagochtend

Mevr. Post, S. (Susan)
0528-820431
s.post@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma, di, wo en vr.

Dhr. Reus, R. de (Richard)
0528-820418
r.dereus@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m do

Mevr. Rietman, T. (Toos)
0528-820434
t.rietman@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma t/m do

Mevr. Schuinder, M. (Marian)
0528-820405
m.schuinder@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m do

Dhr. Schutte, B. (Bernd)
0528-820407
b.schutte@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr

Mevr. Snijder, A. (Anita)
0528-820403
a.snijder@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma en wo t/m vr

Mevr. Staalduinen, J. van (Jeannet)
0528-820410
j.vanstaalduinen@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m do

Mevr. Tromp, J. (Jacomien)
0528-820455
j.tromp@omega-beheer.nl
Locatie Midden / werkzaam op ma t/m do

Dhr. Wijnja, M. (Marius)
0528-820400
m.wijnja@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, di, do & vr

Mevr. Wilde, P. de (Paola)
0528-820453
p.dewilde@omega-beheer.nl
Locatie Midden / werkzaam op ma, di, do & vr