Velden zijn niet correct ingevuld
+31 (0)528 23 00 88

Bewindvoerders

Dhr. Brands, B. (Bernie)
0528-820459
b.brands@omega-beheer.nl
Locatie Midden / werkzaam op di t/m vr

Mevr. Dunnink, M. (Margriet)
0528-820451
m.dunnink@omega-beheer.nl
Locatie Midden / Werkzaam op ma t/m do (muv dinsdagmiddag)

Mevr. Harmsen, J. (Jisca)
0528-820452
j.harmsen@omega-beheer.nl          
Locatie Midden / werkzaam op di t/m vr

Mevr. Hekker, L. (Linda)
0528-820416
l.hekker@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, di, do(in de even weken) en vr

Dhr. Janssen, J. (Joël)
0528-820409
j.janssen@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv woensdag)

Dhr. Jongkind, I. (Iddo)
0528-820412
i.jongkind@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv woensdagochtend)

Mevr. Jongkind, K. (Kirsty)
0528-820411
k.jongkind@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv dinsdagochtend)

Mevr. Klomp, E. (Evelien)
0528-820430
e.klomp@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma t/m vr (muv woensdag)

Mevr. Koopmans, M. (Marlies)
0528-230088
m.koopmans@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr (muv donderdag)

Mevr. Marissen, E. (Esmée)
0528-820406
e.marissen@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, wo, do

Mevr. Martinus, E. (Ellen)
0528-820417
e.martinus@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, di, do en vr

Mevr. Mazenier, R. (Renate)
0528-820408
r.mazenier@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op di t/m vr (muv vrijdagmiddag)

Dhr. Miske, K. (Kees)
0528-820432
k.miske@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam io ma, di, do en vr

Mevr. Nijhuis, L. (Linda)
0528-820435
l.nijhuis@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op maandagochtend, di, do & vrijdagochtend

Mevr. Post, S. (Susan)
0528-820431
s.post@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma, di, wo en vr.

Mevr. Rietman, T. (Toos)
0528-820434
t.rietman@omega-beheer.nl
Locatie Oost / werkzaam op ma t/m do

Mevr. Schoonderwoert, M. (Mariska)
0528-820418
m.schoonderwoert@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr, (muv donderdagmiddag) 

Mevr. Schouman, R. (Roos)
0528-820410
r.schouman@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, dinsdagochtend, woensdagochtend, donderdagochtend en vr.

Mevr. Schuinder, M. (Marian)
0528-820405
m.schuinder@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m do

Dhr. Schutte, B. (Bernd)
0528-820407
b.schutte@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma t/m vr

Mevr. Snijder, A. (Anita)
0528-820403
a.snijder@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma en wo t/m vr

Mevr. Tromp, J. (Jacomien)
0528-820455
j.tromp@omega-beheer.nl
Locatie Midden / werkzaam op ma t/m do

Mevr. Van der Veen, R. (Renske)
0528-820453
r.vanderveen@omega-beheer.nl 
Locatie Midden / werkzaam op ma, di, do, vr 

Dhr. Wijnja, M. (Marius)
0528-820400
m.wijnja@omega-beheer.nl
Locatie Noord / werkzaam op ma, di, do & vr